سرویـس ها

خدمات فعلی سایت در قالب دو بسته برنزی، و نقره ای ارائه میشوند.

بسته برنزی


در این بسته با ارائه دو نوع خدمات تحلیلی از جمله تحلیل قیمت ارز و بروزرسانی روزانه چارت تحلیلی دلار -ریال توصیه های لازم صورت میگیرد تا کسب و کارهایی که قیمت ارز در آنها تاثیر گذار است بتوانند ضمن در دست داشتن چشم انداز قیمتی، برای کسب و کار خود بهترین تصمیم گیری را صورت دهند.
بعلاوه در این بسته تحلیل های موسسه نئویو آمریکا، توسط جناب آقای گلن نیلی بر انس جهانی طلا به صورت هفتگی ارائه میگردد که ضمن ترجمه توسط تریدرشو تفسیر های لازم چشم انداز کوتاه مدت، میان مدت، و بلند مدت انس جهانی طلا برای سرمایه گذاران تعیین می گردد و سطوح ورود و خروج هفتگی نیز برای معامله گران بازار های جهانی مشخص میشود.
اشتراک ۳ ماهه

نمونه تحلیل ها دلار – ریال      نمونه تحلیل انس جهانی طلا – موسسه نئوویو آمریکا

بسته نقره ای


تمرکز این بسته بر معامله گران بازارهای جهانی است. در این بسته از یک سبک معاملاتی بوسیله اندیکاتور PIF که یک سیستم شخصی است استفاده می شود، که در پس آن تمام آنچه طی چندین سال از بازارهای جهانی آموخته ایم نهفته است.
ضمن آموزش تحلیل و معامله بر اساس سبک طراحی شده PIF، تحلیل ها و موقعیت ها در سه شنبه هر هفته در قالب فایل ویدیویی در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت.
در این سری از آموزش ها گام به گام مراحل فرضیه پردازی، آزمایش، و اجرای یک سیستم معاملاتی را فرا میگیریم تا شما نیز بتوانید با صرف هزینه و زمان کمتر به سبک معاملاتی که خود طراحی کرده اید دست پیدا کنید.
اشتراک ۱ ماهه

نمونه تحلیل هفتگی FX Market


نحوه تهیه اشتراک:

شما پس از ثبت نام در سایت میتوانید از ناحیه کاربری و از قسمت حساب کاربری ویژه نسبت به ارتقاء حساب خود اقدام کنید.

ورود به حساب کاربری